hlavní strana
Bazény
whirlpool
sauny
vodni atrakce
ůprava vody
péče o bazén
příslušenství
servis
fotogalerie
kontakt

Vířivé vany - Whirlpool - Vířivky

  • keramické - přeliv
  • akrylátové - přeliv

Přelivové keramické whirlpooly zaujmou svým vzhledem. Jejich konstrukce je vystavěna z polystyrenových bloků, do kterých jsou zabudovány masážní prvky a následně jsou obloženy keramickými obklady.

 
 

WPreal s.r.o.
Třešňová 810/13 P-9 Hloubětín

Tel: +420 776 307 006
ICO: 271 28 687
e-mail: WPreal@seznam.cz

www.wpreal.cz

 

 

Akrylátové přelivové whirlpooly jsou vyrobeny z akrylátového skeletu, ve kterém jsou zasazeny masážní prvky a další příslušenství. Pro lepší izolační vlastnosti je ošetřena vnější část PUR pěnou.

Nejlepším lékem na ztuhlé svaly je spojení tepla, vody a účinků masážních trysek. Pozitivní vliv se tu ještě násobí - při masáži totiž vzniká takzvaný "čerpadlový efekt" , který umožňuje dokonalé prokrvení tkání i vnitřních orgánů. Pokud si dopřejete kyslíkovou koupel, prospějete tím i své pokožce - kyslík se totiž naváže na krev a jeho obsah v pokožce se během patnáctiminutové koupele víc než zdvojnásobí.

 

 

 Voda je v dnešním světě téměř synonymem pro zdravý styl života. Vždyť i samotné slovo "spa" (koupele) vzniko z latinského "saunus per aquam" - tedy vodou ke zdraví. I když to možná nevíte, svou nákloností k vodě a koupání navazujete na tradici, kterou započali už lidé v době antiky. To oni poznali léčivé účinky vody, tepla a masáží, které si můžete dopřát i dnes

.

    Hlavní strana | Bazény | Vířivky | Servis | Kontakt
Copyright © WPreal s.r.o.
designed by ZemanDesign 2oo9