stavby na klíč
Rekonstrukce bytů, domů a komerčních objektů


Hledáte-li spolehlivou firmu z Prahy, která by Vám zrealizovala rekonstrukci bytu či domu, pak jste na tom správném místě!

Společnost WPreal s.r.o. je pro Vás tou správnou volbou pro Vaše projekty v Praze a Středních čechách. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti bytů i domů. Za dobu našeho působení jsme postupně získali mnoho zkušeností a desítky zrealizovaných rekonstrukcí. Svou práci vykonáváme důkladně, efektivně a profesionálně.

Pokud jste čerstvým majitelem nemovitosti, která Vám dispozičně nevyhovuje? Neváhejte se s námi pustit do práce! Rekonstrukce jsou dnes na denním pořádku, protože to, co vyhovovalo kdysi, dnes už Vaše nároky nemusí splňovat. WPreal s.r.o. je zde od toho, aby pomohl plnit Vaše sny a představy a dokonalém bydlení!

O firmě WPreal s.r.o.
rekonstrukce a revitalizace
 
Jsme stavební společnost zabývající se kompletním servisem v oblasti rekonstrukcí a stavebních prací. Mezi naše specializace řadíme i výstavbu venkovních i vnitřních bazénů, koupelen, saun a výřivek.
 
Pustíte-li se do spolupráce s námi, budete spolupracovat s týmem odborníků dlouhodobě působících v oboru. Vaše nová nemovitost dostane nový kabát přesně dle Vašich požadavků!